Etçi Mehmet  Ailesine Hoş Geldiniz"

 

İnsan, Etçi Mehmet'in en önemli kaynağıdır. Diğer kaynaklarımızı harekete geçiren ve bizi hedeflerimize yönlendiren itici gücümüz insan kaynağımızdır. Misafirlerimizi restoranlarımızın kapısından gülen bir yüz ve memnun bir ifade ile uğurlayabilmek, onlara sunulan hizmetin kalitesine bağlıdır. Bu hizmetin %100 misafir memnuniyetini sağlayacak şekilde sunulmasındaki en önemli etken çalışanlarımızdır

 

Şubelerimizde Etçi Mehmet çalışanları öncelikle çalışkanlık, beceriklilik ve takım çalışmasına istekli olmak gibi kriterlere göre seçilir. Ancak bunların ötesinde her çalışanın Etçi Mehmet sistemini anlaması ve bu sisteme inanması gerekir.

Bugün,i restoranlarımızda çalışan 80 kişiı ağırlıklı olarak gençlerden, üniversite öğrencilerinden oluşuyor. Sistemimiz bunun dışında her yaştan kişinin çalışma saatlerini kendi yaşam şartlarına göre ayarlayabileceği ortamı da sunuyor.

Şirketimizde kariyer yolları açık ve belirlidir. Her
Etçi Mehmet çalışanı işe başlamadan önce ve çalıştığı süre boyunca çeşitli eğitim programlarına katılır. Ekip üyelerimiz Etçi Mehmet hayatlarına "restoran oryantasyonu" ile başlar. Bunu "yıldız sistemi" adını verdiğimiz, bilgi ve performanstaki artışın yükselme ile ödüllendirildiği eğitim sistemi izler. Merkez ofiste göreve başlayacak her kademeden çalışan da mutlaka restoran eğitimi alır. Bu eğitimlere Etçi Mehmet ruhunu kazanma yolunda çok önem verilir.

Sistemimiz başarılı çalışanlarımızın ilerlemesi ve kariyer sahibi olması üzerine kuruludur. Eğitim programlarımız çalışanların kendilerini her alanda geliştirmelerini sağlayarak, onlara ilerledikleri yeni pozisyonlarda da başarılı olma olanağı yaratır.